Слот Aztec Gold з вибором цінних гробниць у бонус-турі

Aztec Gold
Грати на гроші

Один з перших провайдерів гемблінг-індустрії, Мега Джек, асоціюється зі своїми топовими продуктами. Найбільш популярним серед них є слот Aztec Gold. Розробка мала неймовірний попит у часи, коли пристрої для азартної гри розміщувалися в офлайн-клубах. З розвитком казино онлайн цей автомат відразу ж увійшов до числа найкращих. На порталі ПоінтЛото емулятори стали просто називати Піраміди. Гонитва за цінними скарбами в бонусному раунді – головна причина запуску слот-машини і досі.

Базові правила та символіка

Ігровий автомат Золото Ацтек пропонує на 21 лінії збирати повтори однакових іконок. Усього на дисплеї 5 барабанів. На кожному з них міститься по 3 картинки. Виплати дають комбінації, які вишикувалися на лінії, починаючи з самого лівого краю. Картинки слот-машини розкривають особливості життя племені ацтеків та мають різний потенціал виплат. Птах виконує роль Розкиду та дає до 50 загальних ставок. Представники стародавнього народу можуть приносити винагороди від х2 до х750 ​​або х1000. Маска є найціннішим простим елементом та виплачує до x3000. Решта картинок менш прибуткові. Їхній діапазон виплат варіюється в межах x5-x150.

Коли з'являються три піраміди, стартує окремий раунд. Пропонується вибір із 5 гробниць, які створювалися з різних матеріалів. Кожна їх може давати випадковий грошовий приз чи зупиняти етап. Все залежить лише від інтуїції гравця та його вибору.

Як почати грати

Візуально інтерфейс ігрового автомата Aztec Gold нагадує перші офлайн-апарати з кнопками. Вони пропонують різні функціональні можливості - підключення та відключення ліній, налаштування ставки, управління діями під час ризик-ігри. Також є 2 режими запуску барабанів: простий (почерговий ручний старт) та автоспини.

Ризик-раунд

Коли гравець отримав нагороду, пропонується її помножити. Необхідно відгадати колір карти, щоб збільшити винагороду. Ігровий автомат Піраміди став однією з найпопулярніших розробок початку ХХ століття. З цього апарату розпочалася ціла епоха випуску схожих продуктів, які доповнювалися різними ексклюзивними бонусними механіками та турами. Проте слот Золото Ацтек все одно вважається головним автоматом такого жанру. В ігрових автоматах тематика про життя ацтеків та їх магічні ритуальні артефакти – одна з найбільш затребуваних.

to_top