Ігровий автомат Aztec Treasure з множенням нагород та фриспінами

Aztec Treasure
Грати на гроші

Ігровий автомат Aztec Treasure від Novomatic став популярним за часів офлайн-апаратів. Розробка успішно перейшла в сегмент онлайн, оскільки вже була затребувана серед досвідчених гемблерів. Це слот-машина про цілу епоху розвитку людства. На барвисті іконки емулятора на дзеркалі Поінт Лото показані предмети поклоніння, тварини, овочі, які характеризують життя стародавнього племені. Найприємніша частина ігрового процесу – це запуск 15 фриспінів. Спрацьовує бонус досить часто, тому є сенс чекати на призовий етап.

Особливості слот-машини для ацтеків

У слота Aztec Treasure стандартна схема розташування символів – 5-3. Підключати можна від 1 до 9 ліній. Їхнє число, відповідно, впливає на загальну вартість одного запуску. Головна особливість емулятора – велика кількість символів. Тут зустрічаються зображення ритуальних масок, храму, тварин, овочів та самих ацтеків.

Ігровий процес проходить дуже динамічно, оскільки деякі елементи виплачують нагороди лише від 2 повторів. Розкидом служить червоний птах, який приносить виграш від 2 до 500 ставок. Найбільшу нагороду у лінії дають зображення представників племені – до х750. Якщо в призових наборах бере участь Вайлд як піраміда, виплата множиться двічі. У цього символу потенціал вигоди найбільший – до х9000.

Слот Скарби Ацтек запускає низку безкоштовних обертань, коли з'являються три зображення птиці в будь-якому порядку. Усього дається 15 Free Spins. Виплати з них розраховуються з урахуванням тієї ставки, яка була на момент запуску бонусу. Додатково спрацьовує мультиплікатор х3. Наприкінці етапу всі виграші додаються до загального банкрола гравця. Замість обертань котушок спрацьовує новий анімаційний ефект – символіка плавно з'являється у осередках слот-машини.

Подвоєння виплат

Гемблер може у 2 чи навіть у 4 рази підняти свій виграш за один вдалий спин. У першому випадку вибирається колір карти з ігрової колоди, а в другому – потрібно вгадати масть. Якщо спроба виявиться успішною, спрацює множення. Інакше користувач втратить усе.

Завдяки своєму простому геймплею, ігровий автомат Aztec Treasure рекомендується для експериментів онлайн із реальною ставкою. Це відмінний варіант для тих, хто тільки вперше починає грати в слоти та розумітися на принципах їх роботи. Загадкові піраміди завжди подвоюють вигоду користувача, а ризик-раунд розрахований на найазартніших гемблерів.

to_top