Слот Belissimo про піцайоло на 3 барабанах

Belissimo
Грати на гроші

Слот Belissimo від Microgaming на тему приготування піци унікальний своєю тематикою та простотою. Апарат складається лише з 3 барабанів, проте завдяки яскравому персонажу емулятор нагадує кулінарну історію. Головний герой апарату на дзеркалі Point Loto є найціннішим символом.

Символіка та можливості ігрового автомата Беліссімо

У слота яскравий інтерфейс, який нагадує візерунок скатертини у типовій сімейній піцерії. У разі активації 5 ліній ставка завжди логічно кратна п'яти. Користувач запускає спини та отримує нагороди за повтори картинок. Пропонується заробляти на однакових емблемах BAR, сімках та зображеннях головного пекаря. За всіма символами, крім піцайоло, діапазон виплат варіюється від х4 до х80. Цінуються лише поєднання мінімум 3 картинок.

На відміну від інших символів портрети кулінарного експерта створюють різні нагороди по лініях. Все залежить від того, на якій траєкторії вибудувалися 3 зображення. Перший варіант – центральна горизонталь. На ній три кухарі приносять нагороду х100. На інших лініях призовий потенціал стає дедалі більшим (до х500). Максимальна нагорода дається в тому випадку, якщо портрети вишикувалися по діагоналі, починаючи з лівого нижнього кута. Тоді гемблер заробляє х5000. Це і є головний джекпот грального автомата Беліссімо.

Ігровий автомат Belissimo: додаткові опції

Число ліній у слота завжди фіксоване (5). Проте можна настроїти номінал ставки. Додаткові опції дозволяють в один клік переходити до максимальної вартості одного спина або вмикати режим авто-обертань. Середня віддача автомата лише на рівні приблизно 93,2%. Волатильність середня. Виплати генеруються часто за рахунок однієї особливості - будь-які типи BAR можуть створювати змішану комбінацію. Саме це при грі онлайн допомагає не йти в мінус по банкролу в очікуванні комбінацій найцінніших ікон.

В ігровому автоматі Belissimo немає Вайлда, тож геймплей максимально спрощений. Користувачеві потрібно лише дочекатися комбінації з портретами кулінара. Діапазон винагород за іншими поєднаннями дуже скромний. Якщо не вдається дочекатися комбо з піцайоло, ігрова сесія може бути збитковою для гемблера. Не зважаючи на такий ризик, емулятор дуже популярний.

to_top