Слот Clash Of Pirates - битва за скарби

Clash Of Pirates
Грати на гроші

Слот Clash Of Pirates у Поінт Лото присвячений тим часам, коли піратські кораблі атакували купців та відбивалися від королівського флоту. Барабани розробники компанії Evoplay розмістили прямо на борту бандитської шхуни. Крім всіх колотнеч і складнощів у морі, бандитів чекає небезпечне чудовисько. Щупальці гігантського восьминога розгойдують човен і періодично з'являються як анімація на передньому плані. Ефекти присутності на кораблі перетворюють звичайний відеослот у історію пригод у відкритому морі.

Огляд бонусних опцій в ігровому автоматі Clash Of Pirates

Екіпаж відчайдушних бандитів збирався з чотирьох різних розбійників. Саме такі персонажі є у символіці слота. Найцінніший серед них приносить виграш до х28, решта – до х15. Крім піратів, в емуляторі представлені срібні монети із позначеннями, які взяті з колоди карт. Золота монета – це Розкид. Він служить запуску фриспинов.

Щоб урізноманітнити процес спинів у звичайну гру з лінійними виплатами, додали спеціальний елемент Abyss. Усі осередки, зайняті цією ілюстрацією, перетворюються на будь-який однаковий символ одним помахом щупальця чудовиська. Це дозволяє частіше заробляти нагороди, а іноді сприяє мульти-виграшам. Знак Abyss іноді трапляється кілька спинів поспіль і займає одразу 4-5 осередків. Такі випадання особливо вигідні для гемблер.

Коли в ігровому автоматі Clash Of Pirates стартує 10 безкоштовних обертань, музичний супровід змінюється. У гравця створюється відчуття, що піратський корабель вступив у бій з іншими суднами у відкритому морі. За підсумками серії призових обертань, всі винагороди додаються до загального банкрола користувача.

Слот Зіткнення Піратів: основні характеристики

Апарат часто тішить гравців виплатами, проте вони переважно не великі. Волатильність у автомата невисока, а віддача – середня (приблизно 95,1%). У апарату 5 стовпців. У кожному знаходяться по 3 символи. У грі налаштовується загальна ставка. Число ліній завжди фіксоване – 30. Є режим автоматичних спинів.

Слот Зіткнення Піратів сподобається тим, хто любить динамічну гру без нудного очікування на бонус. Призовий етап стартує нечасто, проте є додаткова механіка перетворення спеціального знака на однотипні ілюстрації. Використовуються нові технології HTML5 та гарна графіка. Все це разом робить гру онлайн яскравішою та цікавішою.

to_top