Слот Fortune Teller: бонуси та гадальні карти

Fortune Teller
Грати на гроші

Розробники слота Fortune Teller змогли перетворити циганські ворожіння на справжню азартну гру. Для шанувальників стандартних емуляторів із схемою 5х3 такий реліз Netent став справжнім сюрпризом у 2013 році. Найбажаніший етап у відеослоті в Pointloto — додатковий раунд, коли гемблер потрапляє до намету до таємничої ворожки. Виграш залежить від випадково обраної картки на столі, тож шанси у всіх однакові. Велику роль грає везіння.

Сюжетна лінія слота Ворожка

Візуальне оформлення слота Ворожка присвячується життю циганського табору. Інтерфейс оформлений у вигляді вікна у будиночку на колесах. Кочове життя сповнене пригод і різних розваг, але найголовніша місія циганок — нагадати поєднання карт для азартного гравця. Представниці табору вміють не лише пророкувати долю, а й дарують найбільші фінансові презенти своїм відвідувачам.

Загальні характеристики ігрового автомата Fortune Teller

На 5 барабанах емулятора утворюється символіка, пов'язана з кочовим стилем життя циган. Ілюстрації мають різні потенціали виплат:

  • Десятка та Валет - х2-75;
  • Жінка і Король - х5-100;
  • Туз - х5-100;
  • Фургон - х15-250;
  • Звірі (кіт або кінь) - х20-500;
  • Розкид із кулею пророцтв — х2-200;
  • Вайлд з долонею – х5-7500.

Сама ворожка в ігровому автоматі Fortune Teller виступає як бонусний символ. При появі молодої дівчини як мінімум у 3 екземплярах на екрані спрацьовує призовий раунд. Виграшні комбінації формуються за 30 лініями. Вся проста символіка оплачується від трьох повторів поспіль ліворуч. Нагороди за Wild стартують від двох копій. Дикий знак не замінює лише Scatter та Bonus.

Бонусні можливості

Поява на екрані 3 бонусних картинок переносить гравця у призовий тур. Перед гемблер розкладено в три ряди 11 гадальних карт. Спочатку потрібно вибрати варіант у нижньому ряду з п'яти. Потім слід переміщатися вище, де шанси на приз уже менші. Одна стоп-карта не приносить прибутку та зупиняє процес вгадування. Всі інші мають певний потенціал виплат. Головне, не помилитися і навмання не клікнути на стоп-картку.

Середня віддача емулятора оцінюється лише на рівні 93,3%. Волатильність низька, додатковий раунд зі вгадуванням призів стартує досить часто. Однак користувачеві доводиться рухатися трьома лініями карт. Один невірний вибір може обірвати ворожіння будь-якої миті. У цей апарат грати онлайн найбільше сподобається тим, хто любить тематичні бонус-раунди із незвичайними механіками замість фриспінів.

to_top