Слот Гермінатор на тему мікробів із бонусними капсулами

Пророщувач
Грати на гроші

Слот Гермінатор став однією з топових розробок компанії Microgaming на ринку гемблінгу онлайн. Популярність апарату сприяла появі безлічі дуже схожих аналогів в інших провайдерів. Оригінальний ігровий автомат Germinator з'явився у 2011 році. Він відразу ж привернув увагу своїм незвичайним сюжетом та нестандартним способом підрахунку нагород за комбо. Маленькі різнокольорові персонажі, що символізують мікроби, легко знищуються бонусними таблетками. В емуляторі на сайті Point Loto розмір ігрового поля більший за стандартний.

Описание правил

Схема розташування символів в ігровому автоматі Germinator – 6х6. Поєднання від 3 штук дають виграші. Облік комбінації ведеться не обов'язково з крайнього стовпця чи ряду. Наприклад, якщо набір із 3 або 4 однакових елементів з'являється в середині лінії, він теж дає виплату.

Найважливішою особливістю слота Germinator є механіка каскадного додавання символів. Комбо, які зіграли та вже згенерували приз для гравця, просто зникають з екрану. Елементи спускаються донизу, а зверху додаються нові. Це відбувається безкоштовно, без списання грошей у гравця. Процес повторюється до того часу, поки формуються вдалі поєднання.

Бонуси апарату

Спеціальна механіка Medi-Bonus працює за накопичувальним правилом. На екрані можуть траплятися герої із капсулою. Таблетки накопичуються та зберігаються у спеціальному бічному лічильнику. Як тільки користувач збирає 3 бонусні пігулки, стартує спеціальний раунд.

Таблетки повинні з'явитися протягом спини. Щойно запускається наступне обертання, накопичені пігулки зникають. Таким чином, що більше мікробів додається протягом одного запуску гри, то більше шансів зібрати 3 таблетки для старту призового етапу. Частина мікробів перетворюється на елементи одного кольору. Відбувається зникнення всіх комбінацій та додавання нової символіки на емуляторі . Не виключено повторне накопичення капсул.

Виплати в ігровому автоматі Germinator

П'ять різних персонажів мають свій потенціал вартості (від 0,2 до 10 ставок). Це означає, якщо на екрані формується лінія щонайменше з трьох одноколірних мікробів, кожен з них дасть свій множник. Вартість одного екземпляра помножиться на x3. Так само за таким же принципом розраховуються виплати за поєднаннями з 4, 5 або 6 іконок.

Усього діють 12 ліній. Середній рівень віддачі грального автомата Germinator – 95,5%. Волатильність оцінюється як середня. Користувач може сміливо експериментувати зі ставками, грати в автомати, не побоюючись великих провалів банкролу.

to_top