Слот Gold Diggers із вигідним призовим раундом

Gold Diggers
Грати на гроші

Ігровий слот Gold Diggers компанії Betsoft виглядає як цілісна історія. Користувач у процесі знайомитися із золотошукачами. Відважна команда друзів видобуває крихти цінного металу в шахтах. В апараті якісні зображення з тривимірною графікою, тому ігровий процес приносить справжнє задоволення не лише через цікаві бонус-раунди. Усього симулятор на дзеркалі Поінт Лото спрацьовує дві різні призові функції і має окремий бонус-раунд.

Базові характеристики слота Золото Дігерів

Виплати в ігровому автоматі формуються за 30 лініями. Символи із зображенням золотої крихти та знаряддя праці здатні давати від 5 до 75 ставок. Повтори, починаючи з лівого краю, повинні вибудовуватись як мінімум групами по три однакові зображення. Решта символіки генерує виплати за повтори від двох копій. Максимальні нагороди:

  • тачка вугілля - x100;
  • лампа - x125;
  • бочки з пальним - x150;
  • герої історії - x300, x400 чи х500.

Спеціальні символи як динаміту здатні давати x200, а ховрахи — до х30. Вайлда у слота Золото Дігерів немає. Розкид для запуску бонусного етапу власного коефіцієнта виплат немає.

Бонусні можливості

Якщо на екрані з'являються три паперові плакати, спрацьовує анімація вибуху, а кмітливі персонажі розбігаються в різні боки. Наступної миті вони опиняться вже в підземному тунелі. Гравцеві належить вибрати один із шести варіантів обробки кам'яної породи. Від вибору залежить, скільки золота вдасться роздобути копачам. Все це супроводжується унікальною анімацією та діями персонажів.

Окрім бонус-раунду, в ігровому автоматі Gold Diggers є вигідні призові функції в основній грі. Спрацьовують вибухи динамітів, коли такі зображення з'являються на дисплеї. Вони мають формувати лінійну комбінацію. Далі стартує механіка каскадного додавання нових ілюстрацій.

Ще одна функція - за участю ховрахів, коли на екрані на активній лінії в ряд вишикувалися тварини. Необхідно навмання вибрати символ, щоб заробити бонусні кредити.

Управління ігровим процесом

На головному екрані завжди є велика кнопка запуску спинів. Цього цілком достатньо, щоб відразу ж розпочати гру. У внутрішньому меню емулятора є спеціальні фільтри налаштувань, які допомагають скоригувати ставку. Вибирається номінал монети у діапазоні 0,01-1. На кожну можна поставити до 5 монет. Максимальна кількість ліній – 30, але користувач може налаштувати і меншу кількість.

Ігровий автомат Gold Diggers показує середню волатильність. Особливо цікаві ті етапи, коли потрібно робити вибір навмання, щоб отримати додаткові кредити. Запускаючи слоти онлайн для золотошукачів, гемблер ніби стає частиною одіозної команди. Апарат цікавий насамперед своєю якісною графікою. Саме цією особливістю запам'ятовуються усі продукти Betsoft.

to_top