Ігровий автомат Hot City про шопінг з фрипінами та бонусом

Hot City
Грати на гроші

Жанр відеослотів на тему стилю життя став дуже популярним у 2008-2010 роках. Це з розвитком графічних можливостей слот-машин, переходом від технологій flash до якісніших інтерфейсів на HTML. В ігровому автоматі Hot City у мобільній версії Поінт Лото показано розкішне життя міських леді. На п'яти барабанах можна отримувати лінійні виграші, але ще цікавішим буде запуск бонусних турів.

Символіка слота Hot City

На екрані трапляються зображення різних сюжетних моментів та предметів із міського життя. Тут зустрічаються жіночі сумочки, таксі, сучасні смартфони та романтичні кільця, які прийнято дарувати на побаченнях коханим. Заробляти виграші допомагають Wild із зображенням закоханої парочки. Є символи Скаттер та Бонус. Найбільшу нагороду приносять п'ять зображень ділових леді за ноутбуком – x500.

Виплати вважаються повторами, починаючи з лівого краю. Комбінації повинні обов'язково розташовуватись на призових лініях. Усього слот Hot City пропонує 25 таких смуг. Можна регулювати їхнє число, як і рівень ставки. У налаштуваннях слот-машини є зміна номіналу монети. Однією кнопкою можна зробити одразу максимальну ставку. Це особливо зручно для тих, хто любить ризикувати по-великому.

Бонусні обертання даються користувачеві за класичним правилом для автомата - з появою 3 розкидів. Вони виглядають як весільна машина зі святковими прикрасами. На цьому етапі можна заробляти додаткові фриспіни з такої ж механіки. Наприкінці туру вся виплата додатись на загальний грошовий рахунок гравця.

Особливості бонусного раунду

Додатковий ігровий етап у слоті Гаряче Місто виглядає як вітрина взуття, де дівчина вибирає пару на власний розсуд. Запрошення на ексклюзивний показ дизайнерської колекції спрацьовує при випадінні на екрані красиво оформлених подарункових коробок Bonus. Шопінг буде особливо вдалим, якщо він стартує із високою ставкою. Користувач має вибирати коробки, серед яких може випадково виявитися і порожня. У такому разі раунд завершується.

Ігровий автомат Hot City був випущений у 2010 році, коли з'являлося дедалі більше експериментів із жанрами. На відміну від класичних Полуничок або Пірамід, цей апарат у рожевих тонах має чітко виражену жіночу тематику. Такі онлайн слоти швидко захоплюють своїм сюжетом із бонусами і точно сподобається любителям фриспінів.

to_top