Ігровий автомат Secret Admirer із романтичною історією

Secret Admirer
Грати на гроші

Ігровий автомат Secret Admirer про знаки уваги, які прийнято надавати молодим леді, створили компанія Мікрогеймінг у 2016 році. Слот у PointLoto має поширену схему символів 5х3, призові обертання та 2 типи спецсимволів. У центрі уваги – приємні подарунки від незнайомця. Його обличчя приховує карнавальна маска, яка є найціннішим ігровим елементом.

Технічні характеристики слота Таємний Шанувальник

Емулятор для загадкового кавалера має небагато ліній. Цей недолік компенсується тим, що деякі символи виплачують виграш з появою від 1 або 2 на екрані. Головні особливості слота Таємний Шанувальник:

  • символіка розташована у 5 стовпцях;
  • активні 9 ліній (число регулюється);
  • є можливість вибирати номінал монети;
  • волатильність емулятора середня;
  • облік комбінацій ведеться із лівого краю.

Нагороди випадають у симуляторі досить часто, але призовий тур не дає особливо великого куша.

Ігровий автомат Secret Admirer: особливі функції та виплати

В апараті застосовуються зображення жіночих сюрпризів - квіти, коштовності, прикраси. Менш цінними символами є карткові позначення. Вони також виконані у загальному стилі емулятора та прикрашені квітковими бутонами. Вайлд (маска) замінять будь-яку іконку, крім персня з діамантом (Розкиду). Поява навіть одного Wild на лінії (у першому стовпці ліворуч) супроводжується виплатою х2. Максимальний виграш дають 5 зображень – х5000.

Велику нагороду в ігрових автоматах здатні приносити тематичні символи. Наприклад, серця з емблемою слота та старовинні кулони. Вони видають до х2500. Розкиди дають винагороди також за принципом повторів у лінії. Їхній діапазон нагород обчислюється в сумарних ставках від х2 до х50. Більшість картинок відеослота дає нагороди за комбо як мінімум із трьох іконок. Середній рівень RTP слот-машини – 96,08%.

Коли на екрані грального автомата Secret Admirer з'являються щонайменше два персні підряд, стартують 3 фриспини. Барабани з розкидами завмирають на місці. На решті запускаються безкоштовні обертання. Якщо вдається зібрати повну лінійку Scatter, приз у бонусному раунді множиться втричі. Нові фриспіни можуть додаватися у процесі безкоштовних обертань.

Додатковий ризик-раунд доступний для старту після кожного спина, де вдалося отримати винагороду. Цей виграш можна помножити вдвічі, якщо вгадати колір масті. Будь-якої миті гемблер має право зупинити ризик-гру та забрати приз.

to_top