Апарат Slot-O-Pol з великою виплатою за Єшки

Slot-o-Pol
Грати на гроші

Ігровий апарат Slot-O-Pol, який у народі ще називають просто Їшки, став найпопулярнішим продуктом вендора Мега Джек. Ігровий сюжет присвячується літньому круїзу на тропічні острови. У цій подорожі на гемблерів чекають найстигліші літні фрукти та острівські пейзажі.

Симулятор почали називати Їшками через особливо важливу функцію символу Wild. Він представлений як емблема у вигляді літери Е. За наявності знака у лінійній комбінації сума подвоюється вдвічі. Саме тому спецсимвол так сильно цінується гравцями Поінт Лото . Його поява на екрані віщує великі виплати та мульти-виграші.

Ігровий автомат Slot-O-Pol: правила виплат

Нагороди користувачеві подаються за поєднання однакових елементів. Картинки мають вишикуватися на призових лініях. Усього передбачено 21 смугу. Повтори деяких картинок зараховуються комбінаціями від двох поспіль. Інші набори спрацьовують лише за наявності трьох і більше копій. Облік комбо ведеться із лівого краю. Потенціал виграшів у всіх найпростіших елементів однаковий. Це одна з найважливіших особливостей ігрового автомата Slot-O-Pol. Поєднання із 5 однотипних картинок дає нагороду максимум х100.

У розкидів власні правила нарахування винагород. Зображення грошей дають від 5 до 1000 ставок незалежно від розташування на екрані. Нарахування стартують від 2 повторів. Wild має найбільший потенціал. У лінії вони пропонують від х10 до х10000. Якщо комбінація складається з Вайлдів, коефіцієнт множення х2 не спрацьовує. Ця властивість стосується лише поєднань із простих символів за участю Дикого знака.

Бонусні можливості відеослоту

Додатковий раунд виглядає як колесо із секторами. Користувач має 9 спроб запуску. Виграшний коефіцієнт множиться на ставку. За підсумками раунду, всі сумарно накопичені бонуси плюсуються до загального банку користувача. Максимальне множення – х1000. Ще один бонусний механізм працює як викидання кубиків.

Якщо в апарат грати онлайн, можна запустити ризик-гру. Перед гравцем розкладено карти, 1 з них перевернуто. Навмання вибрати таку картку, яка виявляється старшою за відкритий варіант. Якщо вдається відгадати варіант на свою користь, відбувається збільшення суми в 2 рази.

За своїм візуальним оформленням та звуковими спецефектами слот Єшки нагадує пристрій у залах казино у 90-ті роки. Тому з розвитком ринку онлайн-гемблінгу цей емулятор став одним із найулюбленіших серед досвідчених гравців. Волатильність апарату Слот-о-Пол оцінюється від низької до середньої, оскільки всі прості комбо приносять приблизно однакові винагороди та спрацьовують досить часто.

to_top