Культовий слот Slot-O-Pol Deluxe з покращеною графікою

Slot-o-Pol Deluxe
Грати на гроші

Дуже успішним продовженням легендарного апарату Єшки від Мега Джек став слот Slot-O-Pol Deluxe із покращеною графікою. Розробкою нового інтерфейсу розпочала компанія Novomatic. В емуляторі збереглися всі ключові особливості. Реліз новинки відбувся у 2013 році. Тепер гравці на сайті ПоінтЛото насолоджуються не лише цікавим геймплеєм, а й новою якістю ілюстрацій.

загальні характеристики

Так само, як і в першій версії емулятора Slot-O-Pol Deluxe, Вайлди допомагають гемблерам складати призові комбінації. Дикі знаки підміняють будь-які прості картинки, крім Scatter та бонусних кубиків. Лінійне поєднання із 5 Wild приносить до х10000. Усі призові комбінації, у яких беруть участь іконки «Е», мають подвійне збільшення виплат.

Якщо у гравця випала комбінація кубиків на екрані, то стартує окрема гра. У ній використовуються принципи монополії: запропоновані сектори з нерухомістю та різними подіями. Користувач викидає кубики та робить кроки по ігровому полю. Залежно від зупинки фішки він заробляє призи або зазнає збитків.

Велике колесо з різнокольоровими секторами визначає, яким буде збільшення виплати. Максимально можна заробити х1000. Це означає, що поточну ставку буде помножено на виграний коефіцієнт.

Ризик-тур для більшого заробітку

Ризикувати в апараті Єшки Делюкс необов'язково. Додатковий раунд стартує лише за бажанням користувача. Коли відбувається успішний спин, нагороду можна подвоїти. Ця дія дозволяється повторити кілька разів. Раунд стартує у новому інтерфейсі. Необхідно вибрати карту, яка виявиться старшою, ніж у дилера. А якщо ні, то виграш згоряє повністю.

Універсальний апарат для всіх гемблерів

В апарат Slot-O-Pol Deluxe грають користувачі з будь-яким досвідом. Він чудово підходить для хайроллерів і для новачків, яким хочеться спробувати спеціальні гральні автомати. Бонусні етапи дуже прості, але можуть приносити гарний прибуток гемблер. Призові поєднання в лініях трапляються досить часто, тому процес спинів виявиться цікавим і ненудним. За рахунок особливої ​​якості Дикого знака винагороди надаються в подвійному еквіваленті. Особливо це вигідно для поєднань із 5 повторів, коли замість х100 спрацьовує х200.

to_top