Слот Таємничий Храм з множенням виплат

Temple of Secrets
Грати на гроші

Апарат у дусі пошуку артефактів давнини, слот Таємничий Храм був випущений у 2017 році. На той час у колекції Novomatic вже зібралася дюжина успішних релізів подібного жанру. Формат «Книжок» поступово розвивався та покращувався, додавалися нові властивості та механіки. У новому варіанті слота про схованки з коштовностями стародавніх племен ацтеків і майя інтерес викликає множник. У мобільній версії Поінт Лото він надається кожній новій порції фриспінів, яку легко можна отримати на етапі бонусних обертань.

Ігровий автомат Temple Of Secrets: правила нарахування виграшів

Новинка продовжила ідею стародавніх розкопок у пірамідах ацтеків. Занедбані храми в джунглях сповнені золотих статуеток та коштовностей. Фонова заставка апарату нагадує, що дія відбувається в занедбаних чагарниках диких земель, де ще не бували сучасні люди. Молодий археолог готовий очолити експедицію і осягнути таємниці давно занедбаних храмів. Цей персонаж є Вайлдом. Ключ до пошуку місцезнаходження стародавніх споруд давно зниклого племені - це карта. Вона у слоті виконує роль Розкиду. Також в апараті зустрічаються ілюстрації диких тварин, скарбів гробниць та позначення, взяті з карткової колоди.

Нагороди нараховуються користувачеві за поєднання однакових зображень у лінії. Усього запропоновано 50 смуг. Їхнє число можна змінювати. Найбільшу можливість виграшу ігровий автомат Temple Of Secrets показує при активації всіх можливих ліній. Вайлд приносить найбільшу нагороду за комбінацію – до х1000, а іконки тварин – до х400. Решта символіки дає менше винагород. Максимальний джекпот нараховується у разі випадання суцільних Wild на всіх барабанах. Виплати у слот-машини часті. Вона характеризується середньою дисперсією.

Бонусні функції слота Temple Of Secrets

Якщо в будь-яких місцях на екрані з'являються три карти, користувач отримує одразу 10 фриспінів. Безкоштовні обертання гемблер в онлайн грі запускає відразу з множником х3. Облік ведеться за останньою ставкою перед запуском етапу Free Spins. Далі цей множник зростає, якщо в процесі обертань вдається заробити 10 FS. Максимальне значення коефіцієнта – х10. Спеціальний лічильник над екраном демонструє прогрес зростання множника.

Оскільки бонусні спини у слоті Temple Of Secrets підкріплюються цікавою механікою множників, це створює великий потенціал для великої виплати. Є сенс розраховувати свій банкрол так, щоб дочекатися появи на екрані трьох таємничих сувоїв (Розкидів).

to_top