Ігровий автомат Viking Age з трьома бонусними раундами

Viking Age
Грати на гроші

П'ятибарабанний ігровий автомат Viking Age знайомить гравця з яскравими персонажами стародавнього могутнього народу. Він також пропонує як символіку традиційні предмети побуту, зброї, цінностей відомих завойовників. Розробкою емулятора зайнялася команда Betsoft, а реліз відбувся у 2012 році. Візуально слот на сайті Лото оформлений дуже якісно, ​​що характерно для цього провайдера. Порадують гравця та призові механіки, які гармонійно вписуються у загальний сюжет історії.

Базові правила слота Viking Age

Користувач запускає обертання громіздких кам'яних барабанів. Схема – 5×3, запропоновано 30 ліній. Якщо після зупинки барабанів сформувалося призове поєднання із трьох і більше елементів, нараховується виплата.

Символіка у слоті Viking Age має різні потенціали нагород. Предмети із життя племені приносять від х5 до х150. Кораблі здатні генерувати х15-200, а давні воїни виплачують до x300. Спеціальні символи автомата не мають власної цінності. Апарат працює без Вайлдів. Існують лише бонусні ілюстрації, що впливають на запуск додаткових етапів.

Бонусні функції ігрового автомата Ера Вікінгов

Етап "Runestone" стартує з появою на екрані 3 шоломів. Гемблер повинен вибрати символ. Тільки від цього залежатимуть подарунок, фриспіни або доступ до ще одного раунду. З появою на екрані 3-х милих дівчат із племені починається режим безкоштовних обертань. Тут за камінням буде приховано вигідні мультиплікатори.

Ще один успіх, якщо випадають три малюнки, де воїни міряються силою на руках, миттєво стартує Bonus Round. Потрібно зайняти одну зі сторін та вболівати за свого бійця. Гравець сам спостерігає за тим, як 2 персонажі ігрового автомата Ера Вікінгов сидять за столом і намагаються подолати один одного в кімнаті середньовічного замку. Такі відеоефекти занурюють у гру та приносять задоволення від спостереження за розвитком подій.

Управління автоматом онлайн

Призові сполучення супроводжуються звуками фанфар. Вартість запуску можна налаштовувати, вибираючи такі три параметри: вартість монет, їх кількість на лінію та активація різної кількості смуг. Налаштування можна змінювати перед новим запуском.

Апарат Viking Age від Betsoft демонструє середній рівень віддачі 94,5%. Користувача приємно здивує наявність одразу трьох бонусних ігор та гарний потенціал виплат – до 300 ставок. Запускайте ігрові автомати, отримуйте фриспіни та потрапляйте у тематичні призові раунди.

to_top